Zborová rada

História nášho zboru siaha do minulosti až ku zrodu družiny Biele Pumy, alebo k debatám medzi Varbčom a Bielym Medveďom o myšlienke založiť nový oddiel. Spomenúť treba i veľmi úspešný nábor v septembri 2018 a celú následnú činnosť.
No oficiálna história sa začína písať pridelením čísla oddielu.

Od 1.1.2019 sme I. skautský oddiel Čarokéz

Dňa 12.8.2019 sme oddiel povýšili na 42. zbor skautov Čarokéz, žitný ostrov

Pôvodný oddiel bol rozdelený na samostatné oddiely Rovinka a Dunajská Lužná

Zborová rada je tvorená vodcami oddielov, zborovým vodcom, zástupcom zborového vodcu, zástupcom rodičov a zborovým ekonómom

Beba – Alžbeta Svetlanská
Biely Medveď – Ladislav Jediný zborový vodca
Jacho – Ivor Svetlanskývodca oddielu Dunajská Lužná
Majka – Mária Anna Jediná vodkyňa oddielu Rovinka
Panda – Jakub Jediný
Rytier – Matej Gajdoš
Vrabčo – Robert Procházka – zástupca zborového vodcu

História vedenia zboru a oddielov:

  • Biely Medveď        od 12.08.2019 do súčasnosť       zborový vodca
  • Jacho                         od 12.8.2019 do súčasnosť          vodca oddielu Dunajská Lužná
  • Majka                       od 12.8.2019 do súčasnosť          vodca oddielu Rovinka
    ———— vedenie pôvodného oddielu ————————-
  • Biely Medveď        od 27.01.2019 do 12.8.2019         vodca oddielu
  • Rytier                       od 01.09.2018 do 27.01.2019       vodca oddielu