Draci

DraciDraci

Chlapci 10-13 rokov – miesto stretnutia Rovinka (pod platanom)  Utorok 17:00-18:30
radca: Biely Medveď

Prečo Draci?
Drak je bájne zviera. Určite to nie je zloduch, ktorý sa snaží zožrať princeznú, ako ho poznáme z ľudových rozprávok. My sme si zvolili draka preto, že má množstvo pozitívnych vlastností, ktoré chceme nasledovať.
V prvom rade sú draci veľmi staré a veľmi skúsené tvory. Sú nesmierne inteligentné. Sú silné a možno ich považovať za dobrých strážcov čohokoľvek, čo je pre nich vzácne.
Draci sú mimoriadne čestné tvory. Poznáme to dokonca aj z rozprávok, kde vystupujú, ako negatívne postavy, kde by rytiera mohli uškvariť svojim plameňom, ale drak vychádza čestne do boja.
Draci milujú pravdu. Zastanú sa nevinných a sú vytrvalí.
Draci však vďaka svojmu temperamentu, spontánnosti a impulzívnosti často jednajú neuvážene. Toto je vec, s ktorou chceme bojovať aj my v našej družine a chceme dokázať, že draci sa naozaj dokážu zapáliť pre dobrú vec a chceme nasledovať všetky jeho dobré vlastnosti.

História
Naša družina sa prvý krát stretla 25.9.2018. Tvorí ju aktuálne 8-10 členov. Napriek tomu, že mnohí sa videli prvý krát, panuje u nás duch priateľstva a snažíme sa vytvoriť dobú partiu.