Skautský tábor 2020 – Vrbovce – záväzná prihláška

Termín tábora: 16-22.8.2020

Vážení rodičia

Uvedomujeme si riziko, že s ohľadom na vývoj situácie ohľadom koronavírusu Covid-19 je možné, že tento rok je náš tábor ohrozený.
Rozhodne nechceme podceniť našu prípravu a veríme, že sa v auguste s vašimi deťmi vidíme na tábore.

V určitom časovom momente sa musíme rozhodnúť (najmä podľa epidemiologickej situácie a počtu prihlásených členov), či sa letný skautský tábor uskutoční, alebo nie. Preto prosím považujte túto prihlášku za záväznú ako keby sme momentálne prežívali život bez mimoriadnej situácie.

Vyhradzujeme si právo tábor zrušiť, v prípade že to situácia nedovolí, prípadne by sa na tábor prihlásil nedostatočný počet účastníkov a tábor by sa tým stal neúnosne predražený.

Za náš zbor sa vyjadríme najneskôr do 15.5.2020, či budeme tábor tento rok organizovať.
(aktuálna situácia nám umožňuje pokračovať v prípravách)

Tým však nie je dotknuté naše právo tábor neuskutočniť, ak sa do tohto dátumu vyjadríme, že tábor chceme organizovať, ale nastanú iné skutočnosti, ako napr. málo prihlásených účastníkov.

Prihlášky je nutné vyplniť za každé dieťa samostatne.

Na tábor berieme len tie deti, s ktorými sme počas roku aktívne pracovali. To znamená, že nie je možné prihlásiť bratrancov alebo kamarátov a spolužiakov, ak nie sú členmi našich družín.

Platí však, že nevieme na tábor zobrať viac detí ako sú naše kapacity – t.j. 40 detí vrátane radcov a vodcov. Znamená to teda, že kto sa prihlási skôr, ten ide. Ostatní budú zaradení len ako náhradníci.

Viac informácií nájdete vo formulári. Ak by ich bolo málo, prosím kontaktujte nás.

S pozdravom
Ladislav Jediný – Biely Medveď
zborový vodca

Prihlášku na tábor otvoríte na tomto odkaze: Prihláška na tábor 2020

Ak by vás náhodou odkaz nepresmeroval na dotazník, použite prosím ako priame spojenie tento link:
https://forms.gle/4BQAreAhbeJbdgBy5

Pridaj komentár