Poďte s nami na výlet

Nie, nebojte sa, v žiadnom prípade nechceme nikoho navádzať na porušovanie proti-pandemických opatrení a ako skauti rešpektujeme nariadenia vlády.

Jedného dňa som pozrel na ručičku váhy a v duchu piesne od Michala Tučného som si povedal, že „tá váha si ma neváži„.
Povedal som si dosť a ide sa športovať.
Aby som mal väčšiu motiváciu prekonávať výzvy, rozhodol som sa do toho „namočiť“ aj našich ostatných skautov zo zboru.

Keďže nemôžeme športovať spolu, spojíme sa aspoň virtuálne a budeme prekonávať výzvy, či plniť spoločné, alebo individuálne ciele. Tie si budeme stanovovať priebežne vždy na ďalšie obdobie.
Aby sa nám ľahšie sledovali, budeme používať v mobile nainštalovanú aplikáciu „Strava„. Stiahnuť si ju môžete podľa toho, aký operačný systém využívate tu: Android alebo iOS
Následne vás pozývame do nášho športového klubu na „strave“. Keďže tento športový klub chceme mať len pre našich členov, počkajte chvíľu na schválenie, ale aktivity vám samozrejme budeme počítať okamžite.

Áno, využitie moderných technológií predpokladá, že do toho pôjdu najmä naši starší skauti, radcovia družín a podobne. Ak sa však chcete zapojiť s mladšími deťmi, pokojne poďte do toho a dáte nám následne vedieť, že „túto“ výpravu ste absolvovali ako rodina v počte 4x

V princípe nie je nutné, aby ste pre sledovanie svojich prejdených kilometrov mali zapnutý mobilný telefón, ktorý bude trackovať vašu trasu. Zaregistrovať sa môžete aj priamo na stránke strava.com a údaje môžete do systému vkladať ručne.

Zapojenie sa do tejto aktivity je pre všetkých úplne dobrovoľné, rovnako ako nikoho nechceme nútiť používať príslušnú aplikáciu. Pokojne sa s nami spojte len virtuálne a počas vášho výletu myslite na náš skautský zbor Čarokéz a na vašu družinu do ktorej patríte.

Teším sa aspoň na virtuálne stretnutia pri našich výletoch.

Biely Medveď

Komentáre

Pridaj komentár