Skautský tábor 2021 – predbežné info

Milí naši skautskí rodičia, milí priatelia.
Vyhlasujeme termín letného skautského tábora nášho 42. skautského zboru Čarokéz v roku 2021.

Aktuálna situácia je, že stále nevieme, či bude situácia ohľadom COVID-19 v lete natoľko uvoľnená, aby sme ho mohli na 100% realizovať, alebo nie. Dobrá správa je, že všetko nasvedčuje tomu, že by sa nám to predsa len mohlo podariť a vedenie nášho zboru pokračuje v aktívnej príprave programu.
Tábor sa uskutoční v dňoch 31. Júla – 07. Augusta 2021 a pôjdeme na Myjavské kopanice v blízkosti obce Vrbovce.
Lokalitu sme vyskúšali v minulom roku a veľmi sa nám osvedčila. V lokalite je veľká murovaná chata, ktorá obvykle slúži ako nízko-nákladové školiace stredisko pre mládežnícke organizácie.
Je vybavená samostatnou kuchyňou, kde si budeme sami variť. K dispozícii je ubytovanie v podkroví na posteliach (vo vlastných spacákoch) – pre mladších skautov a vĺčatá. Starší budú spať vonku v stanoch, alebo v prípade nepriaznivého počasia v spoločenskej miestnosti na zemi.
V lokalite je 2x suchá latrína (vo veľmi slušnom stave) a priamo v chate je jedno splachovacie WC (septik). Priamo v chate je tiež kúpeľňa s dvoma sprchami. Jedna sprcha (so studenou vodou) a umyvárka je vonku.

Napriek tomu, že tábor aktívne pripravujeme a máme chuť ho realizovať, existuje riziko, že sa v lete epidemiologická situácia zmení.

V takomto prípade si vyhradzujeme právo tábor kedykoľvek zrušiť, resp. ho tento rok neorganizovať.
Pevne však veríme, že sa s našimi včielkami, vĺčatami a skautmi budeme môcť na tábore stretnúť.
V krátkej dobe vytvoríme registračný formulár na tábor.

Sme obmedzení kapacitou autobusu a ubytovacími možnosťami, ako aj počtom dospelých vedúcich, takže počet účastníkov bude obmedzený týmito faktormi.
Ide o spoločný tábor skautov registrovaných v Dunajskej Lužnej, Rovinke a Malinove.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Komentáre

Pridaj komentár